تولد آقا مهدی

سلام.

امروز 24 مرداد پسر عزیزم آقا مهدی چهار ساله شد. سال 86 یکی از بهترین و شادی‌آورترین لحظات تمام عمرم اتفاق افتاد و آنهم تولد آقا مهدی بود. اما این اتفاق را اتفاق دیگری هم بود که زیباتر کرد. آنموقع مرحوم مادرم که مریض بود، پاهایش خیلی درد می کرد و راه رفتن هم برایش سخت بود. اما کسی که خبر تولد آقا مهدی را به من داد مادرم بود. یادم هست مرحوم مادرم دوید و مرا در آغوش گرفت و بوسید و گفت خدا یک پسر بما هدیه کرده است. مادرم خیلی خوشحال بود. خیلی. خوشحالی را آنشب در رفتارها و لبخندها و حرفهایش به خوبی دیدم. اما حیف که فقط یک سال و نیم توانست مهدی را بغل کند و همه جا با خوشحالی او را همراه خود ببرد.

آقا مهدی ما که مادرم را ننه صدا می‌زد و هنوز در خاطرش مانده، وقتی نام مادرم می‌آید، می‌گوید ننه رفته پیش خدا. من همانقدر که از تولد آقا مهدی مان خوشحال شدم، به همان اندازه هم از خوشحالی مادرم خوشحال شدم. چون چند سال بود که ندیده بودیم لبخند بزند. چون داشت با دردهای خودش می‌جنگید.

آقا مهدی‌مان را دوست دارم چون مادرم را خیلی دوست داشت و دارد. آقا مهدی مان را دوست دارم چون نور چشم است و نامش مهدئی‌ست.

این هم دو تا از عکس‌هاش:

 

اینهم عکس بعدی:

/ 5 نظر / 135 بازدید
حقدوست

[لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][گل] با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست ارجمند. طاعات و عبادات شما مقبول درگاه احديّت. عيد ميلاد امام حسن(ع) مبارک. شما عزيز را به خواندن پستهاي جديد زير(که شايد نخوانده باشيد) دعوت مي‌کنم: [گل][گل][گل] [قلب]>>> داستانهايي از نماز شب و کيفيّت آن http://bia2mofid.persianblog.ir/post/522/ [گل][گل][گل] [قلب]>>> راههاي محبوب شدن زن نزد شوهر http://bia2mofid.persianblog.ir/post/503/ [گل][گل][گل] [قلب]>>> احاديث هفته «صد و سي و نهم» و «صدوچهلم»(ثواب روزه در هواي گرم، 4سفارش خدا به حضرت موسي) http://bia2mofid.persianblog.ir/post/523/ [گل][گل][گل] [قلب]>>> ماه رمضان ماه مهماني حضرت دوست http://bia2mofid.persianblog.ir/post/505/ [گل][گل][گل] [قلب]>>> مهماني زماني و مکاني خدا http://bia2mofid.persianblog.ir/post/520/ [گل][گل][گل] توصيه مي‌کنم حتما لااقل به مدت 5 دقيقه براي خواندن احاديث وقت بگذاريد. [گل][گل][گل] منتظر حضور شما هستم. [لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][گل]

سیاهنویس

سلام يه چرخي تو وبلاگت زدم کارت حرف نداره اگه تمايل به تبادل لينک داري منو با نام مجموعه داستانهاي متفاوت لينک کن و بهم خبر بده تا با هر اسمي خواستي لينکت کنم .راستي يه داستان کوتاه نوشتم به نام کابوس اگه زحمتي نيست اونو بخون دربارش يه نظر بده الکي يه چيزي نگو ها راسي راسي بخون نظر بده نظرت برام ارزشمنده پيشاپيش ممنون از نظرت[گل]

مصطفی

سلام آقا مهدی تولدت مبارک شیرینی از بابات بگیر واسمون بیار... بعد کادو بهت میدیم :D

جمالی

خدا براتون حفظش کنه و امیدوارم شاهد رسیدن به موفقیتهاش باشید یا حق

عبدالحسین انصاری

سلام دوست من! آقا کپی برابر با اصله مادرا اینقدر دلواپسن که خوشحال کردنشون به این راحتی نیست خوش به حالت که موفق شدی مادرت رو خوشحال کنی با غزلی به روزم و م ن ت ظ ر در پناه بهار!!!