مناجات شب قدر

باز هم وقت مناجات و دعا آمده است

فرصت زمزمه‌ی نام خدا آمده است

 

شب قدر است و همه جن و ملک می‌دانند

نوبت دلخوشی هرچه گدا آمده است

 

هرکسی همره دل وعده‌ی نجوا دارد

به در خانه‌ی ارباب صفا آمده است

 

در کنار همه‌ی اهل دعا بنشینیم

لحظه‌ی زمزمه‌ی خواسته‌ها آمده است

 

ای خوش آن محفل انسی که در آن درک کنیم

حضرت فاطمه با خواهش ما آمده است

 

28 مرداد 1390

شب 19 رمضان

/ 14 نظر / 69 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم قاسمی زادگان

سلام. نوشتم.

محمد

ای خوش آن محفل انسی که در آن درک کنیم حضرت فاطمه با خواهش ما آمده است خدا خیرتون بده خوشحال میشم از نظراتتون استفاده کنم

حسینیه

سلام ممنون که به وبلاگ خودتون حسینیه سر زدید. اشعارتون رو خوندم. زیبا بود.ممنون می شم اشعار مناسبتی مذهبی تون رو برامون بفرستید تا در ایام مناسب برای استفاده همگان درج کنیم.

عنایت الله نامور

بسیار متشکر از توصیه جنابعالی . و متایفم که نادانسته بود .

موسوی

با سلام به شما دوست گرامی، از وبلاگ بسیار زیبایتان دیدن کردم. منهم از علاقمندان ادبیات هستم و خیلی خوشحال میشم که حداقل از آرشیو ادبیات وبلاگم دیدن کرده و نظرتون را بدونم. منتظر حضور گرمتان هستم.

آزادی

... ای دوست چرا به کوی عشق، گذاری نمی کنی؟ سخن از نسیم هزار آرزوی فریباست،..... و نشستن قاصدک بر دامن مردمی که در انتظار رهایی است.... " تازه آبم که بشه برفا و عریون بشه کوه، مث اون قله مغرور بلندی، که به ابرای سیاهی و به بادای بدی می خندی..." با سلام. دوست گرامی، پس از مطالعه بیانیه، در مسابقه ادبی ویژه ادیبان و شاعران شرکت کنید. لطفا به دوستان علاقمند و مستعد نیز اطلاع دهید تا در این فراخوان سراسری، شرکت کنند. منتظر حضور گرمتان هستیم. بیایید به گلزار، به این نقطه اقبال، چو عشاق نوآموز، برآن نادره خورشید، قمروار بگردیم. " ناز انگشتای بارون تو، باغم میکنه "

SoHeYLa

سلام،ماشینها بغلشون به طرف من بود و نمیشد پلاکشونو دید،مثلا از روی جعبه دستمال کاغذیش فهمیده بودم کدوم ماشین خودمه! اما نفهمیدم چجوری از کنار ماشین بغلی سر در آوردم!!! خوشحال شدم از حضورتون[گل]ممنون...

arefeh

سلام من این شعر را خیلی دوست دارم. با اجازه در دفترم یادداشت شد. [گل]